KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6994364

nr 699 4364

Blandteknik

Signerad, 1958, Kvinnostudie, 60x45

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 maj 2011
kl 17:02:40

30/5 15:21:04 1      Vinnande bud